Arbejdsgruppe

Carsten Reinholdt Andersen : Formand

Carsten Reinholdt Andersen

Formand

40162595
carsten@randershh.dk

Christian Møller : Sponsor/Presse

Christian Møller

Sponsor/Presse

27 22 07 73
Christian@randershh.dk

Mathias Bak : Sportslig ansvarlig

Mathias Bak

Sportslig ansvarlig

26 82 20 02
mathias@randershh.dk

Rikke Bruun : Administration/Økonomi

Rikke Bruun

Administration/Økonomi

60 13 51 99
admin@randershh.dk

Britt Simonsen : Administration/Økonomi

Britt Simonsen

Administration/Økonomi

61 69 49 89
info@randershh.dk

Sara Lehner : Medlem

Sara Lehner

Medlem

29 28 61 38
sara3lehner@gmail.com

Jens Sørensen : Sponsor- og Netværkschef

Jens Sørensen

Sponsor- og Netværkschef

61 13 91 90
jens@randershh.dk

Kathrine Fisker : Sponsor/Netværk

Kathrine Fisker

Sponsor/Netværk

29 31 80 22
kathrine@randershh.dk

Jørn Andersen : Marketing og sponsor medarbejder

Jørn Andersen

Marketing og sponsor medarbejder


jorn@randershh.dk